Profesyonel Elektrikli El Aletleri

EĞER HAYAL EDEBİLİYORSAN, YAPABİLİRSİN!

Müşterilerimizin ne istediğini biliyor ve gün geçtikçe onların ihtiyaçlarını güne karşılamak için çalışıyoruz.
Profesyoneller için en iyi araçların geliştirilmesi sadece bizim işimiz değil, bizim görevimizdir.
Getirdiğimiz her inovasyon, kullanım kolaylığının iyileştirilmesi ve ergonomik ve iş konforunun
optimizasyonu ile en iyi performans arayışına dayanıyor.
Uyguladığımız her tasarım tercihi sadece estetik değil, profesyonel kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyor.
En yeni nesil elektrikli aletlerimizi tanıtmaktan gurur duyuyoruz, B3 olarak adlandırılıyor ve bunu seveceğinizden eminiz.
maer-img-overmaer-img-under

TEKNOLOJİK ÜRÜNLER

İŞİNİZİ GELİŞTİRMEYE
YARDIMCI OLUR!


CROWN her zaman ürün teknolojik gelişme odaklandık. Daha yüksek bir teknoloji seviyesinin, günlük iş verimliliğini arttıran güç araçlarının verimliliğine yardımcı olduğuna inanıyoruz. Bu teknolojik gelişimin mükemmel bir örneği, bizim en son fırçasız darbeli anahtarımızdır. Rotorda sarım yokken, anahtar santrifüj kuvvetlerine maruz kalmaz. Sargılar muhafaza tarafından desteklenir ve iletim ile soğutulur ve motorun içinde hava akışı gerektirmez. Bu teknolojik seçim büyük bir avantaj sağlar çünkü motorun iç kısımları tamamen kapalı olabilir ve kir veya diğer yabancı maddelerden korunabilir. Yeni fırçasız darbeli anahtar üzerinde yapılan testler en uzun ömür sağlamak için önemli ölçüde güvenilirlik ve oldukça iyi bir gürültü azaltma gösterdi.
TASARIM

İLETİŞİMİ GELİŞTİRİR!

CROWN biz net bilgiler belli bir görev için seçme doğru araç için anahtar olduğunu biliyoruz. Bu nedenle ekibimizin ilk hedefi yeni tasarım çözümleri aramaktır. B3 çizgisi bu yönde atılmış bir adımdır: Biz ürünlerimizi iletişim yolu iyileştirmeye yönelik görsel kimliğini yenilemek. Yeni ürün ambalajı, bu hedeflenen seçimin nihai sonucudur: temiz, modern, basit ama aynı zamanda eksiksiz. En önemli bilgileri gösterir ve kullanıcının, aracın ana özelliklerini hızlı bir şekilde anlamasını sağlayan yeni bir simge sistemi seti sayesinde ürünün özelliklerini vurgular.
Bu şekilde tasarımın iletişimi geliştirdiğini kastettik. Doğru araçları seçmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Simge seti örneği: